Centrální vysavače

Naše firma úzce spolupracuje s firmou Electrolux. Provádíme veškeré činnosti týkající se instalace systému do Vašeho domu, bytu či jiných prostorů. Stačí nás kontaktovat a my Vám pomůžeme s výběrem vhodných komponentů. Obstaráme veškerou objednávku včetně projekce a provedení stavebních prací.

Spolupracujeme pouze s firmou Elektrolux, neboť má dlouholetou tradici a velké zkušenosti ve vývoji centrálních vysavačů. Dlouhá doba firmy na trhu svědčí o jejích kvalitách.

  • Instalace se provádí do rodinných domů, bytů, hotelů, výrobních hal, administrativních budov apod.
  • Kompletní dodávky projekce, montáže rozvodů a příslušenství.

Co jsou to centrální vysavače?

Jak už jejich název značí, v jednom domě se vyskytuje pouze jeden tzv. centrální vysavač. Ten bývá zpravidla umístěn na půdě, ve sklepě, v komoře, garáži či jiné technické místnosti objektu. Z něj jsou po celém domě rozvedeny potrubní rozvody vyúsťující v místnostech. Tam jsou zakončeny zpravidla zásuvkou, do které připojíte speciální hadici a ihned můžete začít vysávat. Dal ší možností zakončení jsou nenápadné zdířky umístěné většinou někde u podlahy. Po zametení podlahy pouze otevřete zdířku, která okamžitě začne sát nečistoty.

Nebyl by to ale dnešní svět, kdyby centrální vysavače s sebou nenesly spoustu dalších "zlepšováků". Například lze centrální vysavač integrovat do kuchyňské linky. Určitě se Vám někdy stalo, že při vaření se Vám vysypala trocha mouky. A to je právě chvíle pro centrální vysavač. Uchopíte hadici, kterou máte navinutou na navijáku přímo v lince. Ta je potrubím spojena s centrálním vysavačem a během chvilky je po nepořádku. Také je možno použít sací zásuvku zabudovanou přímo v lince.

Proč používat právě centrální vysavače?

Těch opravdu podstatných důvodů zde nalezneme hned několik. To co bude zajímat určitě všechny je stoprocentně minimální spotřeba elektrické energie. Dále je to samotná účinnost vysavače. Ten má asi pětkrát vyšší výkon než běžné přenosné vysavače. Pro ty z Vás, kteří se při úklidu rádi dívají na televizi bude určitě důležitý tichý chod přístroje. Celkově díky centrálnímu vysavači budete mít v domě mnohem zdravější prostředí, což má za zásluhu výkonný agregát umístěný mimo obytné prostory. Alergici uvítají oproti běžným vysavačům mnohonásobné snížení počtu alergenů. A nakonec bych také vyzdvihl ekologickou šetrnost výrobku. Nejen kvůli nízké spotřebě elektrické energie a minimální hlučnosti, ale také díky recyklovatelným materiálům, ze kterých se vysavače vyrábějí.